ZADZWOŃ DO NAS

503 066 323

NAPISZ DO NAS

dafimiechow@gmail.com

Akcesoria i Automatyka

Akcesoria do montażu ogrodzeń

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju akcesoria ogrodzeniowe służące do montażu zarówno ogrodzeń z siatki, jak i paneli ogrodzeniowych. Dostępne są m.in. obejmy, nasadki na słupki, naciągi do siatki, przelotki, uchwyty uniwersalne, stopy do słupków, metalowe mocowania do podmurówek, łączniki przęseł i wiele innych. Wszystko to jest dostępne w różnych kolorach.

Posiadamy także taśmę ogrodzeniową, służącą do oplatania paneli ogrodzeniowych. Tego typu taśma nie wymaga żadnych konserwacji. Jest ona wyprodukowana z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV, co gwarantuje wieloletnią wytrzymałość. Dodatkowo jest to jedno z najprostszych i najbardziej niezawodnych sposobów na zachowanie prywatności. Taśma ta jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych.

Automatyka do bram

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć różnego rodzaju napędy zarówno do bram dwuskrzydłowych, jak i przesuwnych. Posiadamy automatykę najwyższej jakości marki CAME. Wszystkie sprzedawane przez nas napędy mają możliwość sterowania zdalnego. Dodatkowo są one odpowiednio dostosowane do światła oraz ciężaru bramy.

Akcesoria do bram i furtek

Oprócz licznych akcesoriów ogrodzeniowych w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć również wiele dodatków niezbędnych do montażu furtek oraz bram. Są to m.in. zamknięcia i zestawy elementów do furtek, elektrozaczepy, pochwyty, zamknięcia i ograniczniki do bram, blachy mocujące, zawiasy, listwy montażowe oraz listwy zębate, a także wózki do bram przesuwnych.

Skrzynki na listy

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę skrzynek na listy firmy JONIEC. Są to zarówno skrzynki klasyczne, jak i kasetki wyposażone w różnego rodzaju systemy tj. przyciski dzwonkowe, domofony czy wideodomofony. Skrzynki dostępne są na zamówienie klienta w wielu wariantach kolorystycznych.

Przesłony do paneli ogrodzeniowych

W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy ogrodzeniowe, w różnych wariantach kolorystycznych, które są skutecznym sposobem na zapewnienie prywatności na posesji. Tego rodzaju przesłony mogą być również stosowane do osłony barierek na tarasach lub balkonach. Ich głównymi atutami są m.in. szybki i prosty montaż, ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, kurzem lub hałasem, a także łatwość w utrzymaniu, czyszczeniu oraz konserwacji.

MASZ PYTANIA?